Erasmus+ projekta “Domā un radi ar STEAM” īstenošana

Tici saviem spēkiem, sapņi piepildās!
DAUGAVPILS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLA - LICEJS
Daugavpils Tehnoloģiju Vidusskola - Licejs
Daugavpils Tehnoloģiju Vidusskola - Licejs
DAUGAVPILS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLA - LICEJS
DAUGAVPILS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLA - LICEJS
Pāriet uz saturu

Erasmus+ projekta “Domā un radi ar STEAM” īstenošana

Licejs
Published by Nataļja Koviļina · 8 Februāris 2024
No 5. februāra līdz 8.februārim  Erasmus + projekta “Domā un radi ar STEAM” (“Think and Create with STEAM”) ietvaros licejā viesojās skolēni  un skolotāji no Spānijas un Zviedrijas.
7. februārī skolēni apmeklēja M.Rotko centru, uzzināja par visā pasaulē pazīstamā mākslinieka daiļradi, apmeklēja izstādi, kurā eksponētas M.Rotko oriģinālgleznas. Skolēni piedalījās radošajā darbnīcā, veidojot orģinālus izstrādājumus no atkārtoti lietojamiem materiāliem. Licejā projekta dalībnieki radošajā darbīcā atjaunoja savus T-kreklus ar oriģinālām zīmēm.
Skolotāji no Spānijas un Zviedrijas darba ēnošanas vizītes (Job Shadowing) ietvaros apmeklēja Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldi, kur notika saturīga saruna ar Izglītības pārvaldes vadītāju Marinu Isupovu, angļu valodas metodiķi Ilonu Ustinovu par izglītības īpatnībām Latvijā, par Izglītības pārvaldes darbību Daugavpilī. Viesi saņēma atbildes uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem.  Licejā projekta dalībnieki apmeklēja matemātikas, fizikas un sociālzinības stundas. Viesi atzīmēja skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību darbā, viņu pētnieciskās prasmes, IT izmantošanas lietderīgumu.   
Paldies projekta dalībniekiem, skolēniem un skolotājiem -  Marinai Drozdai, Nataļjai Izuļenai, Nataļjai Koviļinai, Ludmilai Lastovkai, Ritai Tankovai, Ilzei Volontei, Valentīnai Zaicevai, Olgai Zimņikai, Kristinai Žuselei par projekta plānu īstenošanu!


Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Reģ.Nr. 40900030337

Adrese:
Tautas iela 59, Daugavpils,
Latvija, LV-5404.
Kanceleja:
+37165431076
+37129530146
E-pasts:
pasts@licejs.lv
Atgriezties pie satura