Erasmus+ projekta “Domā un radi ar STEAM” īstenošana

Tici saviem spēkiem, sapņi piepildās!
DAUGAVPILS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLA - LICEJS
Daugavpils Tehnoloģiju Vidusskola - Licejs
Daugavpils Tehnoloģiju Vidusskola - Licejs
DAUGAVPILS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLA - LICEJS
DAUGAVPILS TEHNOLOĢIJU VIDUSSKOLA - LICEJS
Pāriet uz saturu

Erasmus+ projekta “Domā un radi ar STEAM” īstenošana

Licejs
Published by Nataļja Koviļina · 9 Februāris 2024
No 5. februāra līdz 8.februārim  Erasmus + projekta “Domā un radi ar STEAM” (“Think and Create with STEAM”) ietvaros licejā viesojās skolēni  un skolotāji no Spānijas un Zviedrijas.
8. februārī skolēni no Spānijas un Zviedrijas apmeklēja angļu valodas, dabaszinības, dizaina un tehnoloģiju, matemātikas, programmēšanas stundas, apkopoja iegūtās zināšanas par enerģijas un daba resursu ekonomisku izmantošanu, izstrādāja bukletus, kuros piedāvāja savus risinājumus enerģijas taupīšanai un apģērbu iegādes un patēriņa samazināšanai. Viesi no Spānijas un Zviedrijas iepazīstināja  licejistus ar īpatnībām izglītības sistēmā viņu valstī un skolā. Projekta dalībnieki piedalījās interaktīvā pasākumā, kurā tika aktualizēta informācija par liceja darbību Erasmus + projektu īstenošanā, tika novadīta Kahoot spēle par projekta aktivitātes rezultātiem. Visi projekta dalībnieki saņēma sertifikātus un dāvanas par Erasmus+ projekta “Domā un radi ar STEAM” īstenošanu.    
Skolotāji no Spānijas un Zviedrijas darba ēnošanas vizītes (Job Shadowing) ietvaros apmeklēja matemātikas, dabaszinības, ķīmijas, programmēšanas, mūzikas, sporta un veselības, klases stundu. Viesi atzīmēja pētnieciskās darbības organizēšanu, skolēnu un skolotāju radošumu, labvēlīgo mikroklimatu stundās.  
Paldies projekta dalībniekiem, skolēniem un skolotājiem -  Ludmilai Demidai, Marinai Drabovičai, Marinai Drozdai, Irinai Halatinai, Nataļjai Koviļinai, Denisam Kozlovam, Ludmilai Lastovkai, Innai Likovai, Ilonai Macķevičai-Maņko, Olgai Mikulovai, Sergejam Usevičam, Jeļenai Vojevodovai, Olgai Zimņikai par projekta plānu īstenošanu!


Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Reģ.Nr. 40900030337

Adrese:
Tautas iela 59, Daugavpils,
Latvija, LV-5404.
Kanceleja:
+37165431076
+37129530146
E-pasts:
pasts@licejs.lv
Atgriezties pie satura